Asukoht

Saada päring

// Aadress

Aadress: Tatari 46, 10134, Tallinn

// Phone

646 1299

// E-post

aik@aik-projekt.ee

Ettevõttest

AIK-Projekt OÜ on 1991 a. asutatud ettevõte. Meie peaeesmärgiks on efektiivsete ehitusprojektide väljatöötamine ja juurutamine; ehitusprojektide korraldamine algfaasist kuni kasutusloani s.h. :  kavandamine, projektijuhtimine, ekspertiisid, järelvalveteenused, hinnaprognooside koostamised, hankekonkursside läbiviimine riigi- ja eraettevõtetele.

 

AIK-Projekt OÜ on ehitada soovijate konsultatsioonikontor. Meie äriideeks on aidata oma klientidel leida ja ellu viia optimaalseimaid lahendusi kinnisvarasse investeerimisel. Aitame arhitekti- ja inseneridistsipliide ning nendega seotud tehnilise nõustamise täisteenustega ehitusprotsessi eksperdina kuni kasutusvalmiduseni. Tegutseme kaasaja tasandil mitmetahulise ehitustegevusega kogemusi omavate asjatundjatega.

 

Pakume oma klientidele lõplikult ettevalmistatud lahendusi kinnisvara alal otsuste tegemiseks, jättes neile võimaluse ehitusprotsessi käigus häirimatult keskenduda oma ettevõtmistesse.

 

Ehitusala eeldab väga mitmekülgseid süvateadmisi ja analüüsivõimet. Harmooniliselt organiseerunud asjatundjad moodustavad meeskonna, kes suudab sujuva koostööga maksimaalset.

 

Professionaalne nägemus kogu ehitusalast ja mängureeglite valdamine detailidest kuni lõpptulemuseni, annab eelduse ellu viia klientide ideed ja eesmärgid, andes neile optimaalseima tulemuse.

 

Kõrvalharuna pakume ka raamatupidamisteenust.

 

          Asjalik Idee + Konstruktiivne lahendus = AIK-Projekt

 

                                         Asjalikule Ideele Kasutusvalmidus = AIK-Projekt